Szukaj w mieście
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica » Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki » Mechanika i Budowa Maszyn » Inzynierskie niestacjonarne zaoczne

30-059 Kraków, Małopolskie
Al. Mickiewicza 30, Zobacz na mapie
Tel: (12) 617-30-50
Fax: (12) 633-91-03
WWW: http://www.imir.agh.edu.pl
Email: dziekanat@imir.agh.edu.pl

Nazwa kierunku Studia I stopnia Studia jednolite Studia II stopnia
Licencjackie Inżynierskie Magisterskie Magisterskie uzupełniające
S NW NZ S NW NZ S NW NZ S NW NZ
Mechanika i Budowa Maszyn Mechanika i Budowa Maszyn - Inżynierskie stacjonarne Mechanika i Budowa Maszyn - Inżynierskie niestacjonarne zaoczne Mechanika i Budowa Maszyn - Magisterskie uzupełniające stacjonarne Mechanika i Budowa Maszyn - Magisterskie uzupełniające niestacjonarne zaoczne

Absolwenci studiów kierunku Mechanika i budowa maszyn posiadają wiedzę z zakresu mechaniki, komputerowo wspomaganego projektowania, wytwarzania i eksploatacji maszyn.

Absolwenci studiów II-go stopnia posiadają wiedzę potrzebną do rozwiązywania złożonych problemów w zakresie konstrukcji maszyn i procesów technologicznych. Są oni przygotowani do kierowania zespołami projektowymi, prowadzenia badań jak i kontynuowania kształcenia w zakresie studiów III-go stopnia.

Absolwenci posługują się przynajmniej jednym językiem obcym (poziom B2)

Absolwenci znajdują zatrudnienie w różnej wielkości przedsiębiorstwach przemysłu maszynowego, biurach projektów, transporcie, górnictwie, dozorze technicznym.